32 results in search
37 photos
62 Crispin Drive South Burlington VT 05403
$1,349,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 4,861
Days on Market: 4

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
8 Medalist Drive South Burlington VT 05403
$1,295,000
Beds: 3
Baths: 5
Sq Ft: 5,118
Days on Market: 12

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
42 Medalist Drive South Burlington VT 05403
$1,199,000
-$100,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 4,237
Days on Market: 122

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
27 Leo Lane South Burlington VT 05403
$1,195,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,205
Days on Market: 13
Open: 5/17/26 11 AM - 1 PM,
5/24/26 11 AM - 1 PM,
5/31/26 11 AM - 1 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
99 Fairway Drive South Burlington VT 05403
$1,100,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,964
Days on Market: 3

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
18 North Jefferson Road South Burlington VT 05403
$1,074,900
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,357
Days on Market: 11

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
17 Churchill Street South Burlington VT 05403
$1,049,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,621
Days on Market: 4

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
123 Economou Farm Road South Burlington VT 05403
$959,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,451
Days on Market: 5

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
32 Dewey Place South Burlington VT 05403
$899,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,018
Days on Market: 7

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
29 Whiteface Street South Burlington VT 05403
$875,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 4,167
Days on Market: 7

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
98 Sommerfield Avenue South Burlington VT 05403
$849,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,526
Days on Market: 3

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
21 Whiteface Street South Burlington VT 05403
$835,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,678
Days on Market: 0

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
24 Cabot Court South Burlington VT 05403
$785,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,617
Days on Market: 13

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
205 Royal Drive South Burlington VT 05403
$785,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,240
Days on Market: 5

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
11 Floral Street South Burlington VT 05403
$775,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,194
Days on Market: 38

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
31 Fall Street South Burlington VT 05403
$719,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,229
Days on Market: 1

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
15 Upswept Lane South Burlington VT 05403
$715,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,817
Days on Market: 5

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
213 Park Road South Burlington VT 05403
$710,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,916
Days on Market: 30

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
313 North Jefferson Road South Burlington VT 05403
$699,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,366
Days on Market: 192

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
19 Dubois Drive South Burlington VT 05403
$699,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,878
Days on Market: 5

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
7 deborah Drive South Burlington VT 05403
$639,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,600
Days on Market: 4

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
9 Hopkins Street South Burlington VT 05403
$635,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,074
Days on Market: 18

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
11 Scotsdale Road South Burlington VT 05403
$599,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,353
Days on Market: 5

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
18 Kirby Road South Burlington VT 05403
$580,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,165
Days on Market: 90

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
150 Rye Circle South Burlington VT 05403
$574,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,913
Days on Market: 13

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
49 Helen Avenue South Burlington VT 05403
$549,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,792
Days on Market: 6

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
31 Greening Avenue South Burlington VT 05403
$524,900
-$24,100
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,100
Days on Market: 21

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
123 South Jefferson Road South Burlington VT 05403
$499,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,852
Days on Market: 5

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
23 Forest Street South Burlington VT 05403
$468,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,440
Days on Market: 10

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
3 Logwood Street South Burlington VT 05403
$430,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,796
Days on Market: 3

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment