22 results in search
46 photos
557 Pleasant Valley Road Benson VT 05743
$999,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,727
Days on Market: 29

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
33 Main Street Fair Haven VT 05743
$850,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 237

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
3845 Main Road West Haven VT 05743
$749,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,900
Days on Market: 255

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
2091 North Lake Road Benson VT 05743
$629,000
-$30,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,744
Days on Market: 26

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
6614 Main Road West Haven VT 05743
$574,900
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft: 2,940
Days on Market: 351

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
63 Bent Road Hubbardton VT 05743
$499,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,208
Days on Market: 71

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
13 Tyminski Lane Hubbardton VT 05743
$429,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,142
Days on Market: 65
Open: 5/24/26 12 PM - 2 PM

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
3588 Route 144 Benson VT 05743
$395,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,716
Days on Market: 3

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
400 River Street Fair Haven VT 05743
$390,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,108
Days on Market: 13

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
416 River Street Fair Haven VT 05743
$379,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,775
Days on Market: 11

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
9 Fourth Street Fair Haven VT 05743
$332,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,790
Days on Market: 99

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
122 Main Road West Haven VT 05743
$325,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 3,143
Days on Market: 1

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
9 River Street Fair Haven VT 05743
$265,000
Beds: 8
Baths: 5
Sq Ft: 3,220
Days on Market: 90

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
2830 Stage Road Benson VT 05743
$255,000
-$10,000
Beds: 7
Baths: 3
Sq Ft: 2,800
Days on Market: 26

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
2830 Stage Road Benson VT 05743
$255,000
-$10,000
Beds: 7
Baths: 3
Sq Ft: 2,800
Days on Market: 25

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
33 River Street Fair Haven VT 05743
$245,000
Beds: 4
Baths:
Sq Ft: 1,544
Days on Market: 64

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
1 Benson Lane Fair Haven VT 05743
$215,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,512
Days on Market: 60

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
12 Grape Street Fair Haven VT 05743
$184,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,210
Days on Market: 259

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
9 Caernarvon Street Fair Haven VT 05743
$129,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,952
Days on Market: 244

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
150 N Main Street Fair Haven VT 05743
$95,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,088
Days on Market: 41

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
539 River Street Fair Haven VT 05743
$89,950
-$10,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,500
Days on Market: 44

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
18 Prospect Street Fair Haven VT 05743
$86,900
-$3,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 962
Days on Market: 22

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment