25 results in search
58 photos
170 Hoss Hill Road Lovell ME 04051-3650
$2,550,000
-$150,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 4,537
Days on Market: 71

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
96 Ledgewood Lane Brownfield ME 04010
$1,175,000
-$25,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,591
Days on Market: 239

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
137 Mc Neil Road Fryeburg ME 04037
$739,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 4,154
Days on Market: 14

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
632 Rocky Knoll Road Denmark ME 04022
$739,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,532
Days on Market: 288

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
27 Elm Street Fryeburg ME 04037
$739,000
Beds: 7
Baths: 9
Sq Ft: 4,699
Days on Market: 75

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
99 West Main Street Denmark ME 04022
$649,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,866
Days on Market: 14

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
337 Union Hill Road Stow ME 04037
$599,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,700
Days on Market: 207

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
97 Pig Street Brownfield ME 04010
$550,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,750
Days on Market: 211

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
62 Sandy Circle Brownfield ME 04010
$549,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,152
Days on Market: 35

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
77 Smith Street Fryeburg ME 04037
$539,900
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft: 2,737
Days on Market: 6

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
77 Smith Street Fryeburg ME 04037
$539,900
Beds: 6
Baths: 2
Sq Ft: 2,737
Days on Market: 6

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
363 Main Street Fryeburg ME 04037
$508,000
-$20,800
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 492

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
11 Wicks Road Fryeburg ME 04037-4522
$479,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,400
Days on Market: 9

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
4 Stubs Way Lovell ME 04051
$469,000
-$30,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,645
Days on Market: 95

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
623 Stow Road Stow ME 04037
$459,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,100
Days on Market: 2

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
17 Wakefield Road Brownfield ME 04010
$449,000
-$10,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,906
Days on Market: 100

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
125 Corn Hill Road Brownfield ME 04010
$398,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,952
Days on Market: 235

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
180 Lovewell Pond Road Fryeburg ME 04037
$389,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,344
Days on Market: 295

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
13/50 Corn Hill Road Brownfield ME 04010
$280,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 234

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
00 Haley Town Road Brownfield ME 04010
$189,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 20

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
00 Swans Falls Road #Lot A Fryeburg ME 04037
$150,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 112

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
00 Swans Falls Road #Lot B Fryeburg ME 04037
$150,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 112

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
133 Plantation Lane Brownfield ME 04010
$149,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 166

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
Lot 6 Old River Road Fryeburg ME 04037
$125,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 84

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
62-B Long Pond Drive Denmark ME 04022
$115,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 412

Updated 14 Minutes Ago